15 березня 2015 року на залізничному вокзалі білоцерківська громада урочисто зустріла бійців 72-ї окремої механізованої бригади, які повернулися з фронту для демобілізації. Загалом на малу батьківщину повернулося близько трьохсот героїв. Вони були мобілізовані лав Збройних Сил України ще весною 2014 року.

Народний депутат України від ВО “Свобода” Олександр Марченко, який влітку 2014 року сам воював у лавах 72-ї бригади та отримав поранення, разом із громадою міста зустрічав побратимів.

“Ви перші вийшли на лінію вогню та зупинили агресора на східних теренах, показали готовність військових захищати рідну землю та здатність воювати професійно і відважно. У той же час білоцерківці від школяра і до пенсіонера робили все можливе, щоб забезпечити вас найнеобхіднішим. Дякую всім та бажаю миру. Проте мир настане лише після нашої української перемоги у війні з відвічним ворогом”, – зазначив на заході народний депутат-свободівець Олександр Марченко.

72 ОМБР з березня 2014 року перебувала в найгарячіших точках сходу України. Так, у травні білоцерківською бригадою було зачищено Маріуполь, згодом протягом кількох місяців бійці утримували кордон, розтягнувшись від Ізвариного до Амвросіївки, щоденно потерпаючи від обстрілів з боку як бойовиків, підконтрольних Росії, так і безпосередньо з території Росії. Зараз військовослужбовці 72 ОМБР несуть службу в околицях Волновахи, що на Донеччині.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Фото: Чаплигін Едуард

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *