11 грудня 2015 року відбулася друга сесія Білоцерківської міської ради. На порядок денний були винесені питання обрання секретаря міськради, складу та голів постійних комісій, заступників міського голови та членів виконкому, нового регламенту ради, а також деякі б’юджетні питання.

Фракція ВО “Свобода” не підтримала такий порядок денний, оскільки проєкт регламенту надійшов до депутатів лише за день до початку сесії, і свободівські зауваження до нього не були внесені. А питання щодо б’юджету взагалі не можна голосувати без проходження комісій міської ради. Під час обрання секретаря міськради внаслідок таємного голосування мінімальною кількістю голосів було обрано секретаря ради Бориса Смутка, якого запропонував міський голова Геннадій Дикий (обидва представники “Самопомочі”). Фракція ВО “Свобода” у голосуванні участи не брала, виступаючи проти такого рішення.

Перейшовши до питання нового регламенту, депутати міської ради не дослухалися до позиції “Свободи”. Націоналісти наголошували, що у цьому проєкті є пункти, які суперечать Законам України “Про місцеве самоврядування” та “Про статус депутатів місцевих рад”, деякі обмежують депутатські права, містять нелогічні та незавершені трактування. Однак більшістю голосів Білоцерківська міська рада похапцем затвердила написаний регламент.
Категоричну незгоду висловили депутати-свободівці і щодо питання затвердження заступників міського голови та членів виконкому. Новообраний міський голова запропонував на ці посади практично усю колишню команду попереднього “мера-регіонала” Савчука. Геннадій Дикий пообіцяв, що ці посади віддані їм ненадовго, приблизно на пів року. За цей час мають відбутися конкурси на ці посади, але на яких умовах, за якою процедурою вони проходитимуть та хто увійде до складу конкурсних комісій достеменно невідомо нікому.
Після обрання постійних комісій та їх голів міський голова поспішив перейти до б’юджетних питань. Посилаючись на брак часу, більшість проголосувала ці питання без формування керівних органів постійних комісій.
“Якщо міському голові комфортніше працювати у команді із колишніми “регіоналами” та їх поплічниками, то чекати змін на краще у Білій Церкві найближчим часом неварто”, – підсумував голова фракції ВО “Свобода” Олександр Хозєєв.
На засіданні були присутні депутати-свободівці Київської обласної ради В’ячеслав Хмельницький, Максим Запаскін та Наталя Музиченко. Вони підтримали фракцію ВО “Свобода” міської ради, висловили протест проти порушень при голосуванні за регламент, застерегли міського голову та депутатів, що за дії, які суперечать інтересам громади Білої Церкви, доведеться відповідати.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *