31 травня 2019 року в Білоцерківській міській раді відбулась екскурсія для студентів Білоцерківського національного аграрного університету в супроводі кандидата економічних наук, доцента Тетяни Арбузової. Традицію проводити знайомство молоді з роботою органів місцевого самоврядування у стінах міської ради ще минулого року запровадив секретар Білоцерківської міськради свободівець Вадим Кошель, який провів чергову екскурсію.

Цього дня студенти ІІ курсу економічного факультету зі спеціяльностей «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування» в рамках навчальної практики з дисципліни «Державне та регіональне управління» побували в робочих кабінетах відділів виконавчого комітету міської ради, ознайомилися з основними завданнями та функціями працівників структурних підрозділів. Зустрівся з молоддю й міський голова, запросивши гостей до свого робочого кабінету.

У ході заходу Вадим Кошель ознайомив юнаків та дівчат з історією місцевого самоврядування Білої Церкви, розповів про керівників міста у різні роки, про роботу депутатів міськради, основні нормативно-правові документи, які врегульовують їхню діяльність тощо.

Студенти мали можливість відчути себе у ролі депутатів міської ради: для них було організовано показове засідання сесії міської ради, вони обрали «міського голову» та «секретаря ради», мали можливість виступити з трибуни, отримати відповіді на запитання.

Вадим Кошель повідомив студентам про початок прийому проєктів у рамках Громадського б’юджету на 2019 рік та запропонував долучитися до розвитку міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *