5 травня 2016 року відбулася сесія Білоцерківської міської ради, перед початком якої депутат-свободівець Вадим Кошель від імені фракції виголосив заяву, що стосувалася ветування президентом низки соціяльних законопроєктів та підняття тарифів.

Одними із перших питань порядку денного було заслухано звіти очільників міської прокуратури та поліції. Депутати від ВО “Свобода” обом правоохоронцям задали низку питань, які стосувалися подій Революції гідности, фальсифікації виборів, побиття активістів, тощо. На жаль, доповідачі послалися на те, що вони призначені зовсім нещодавно, тож не можуть відповісти на ці питання. Головний поліціянт пообіцяв підготуватися та у найближчий час провести прес-конференцію.

До порядку денного пленарного засідання вчергове були включені 15 питань приватизації та викупу комунального майна. З ініціятиви депутатів від ВО “Свобода” ці питання було знято з розгляду. З огляду на це депутати-свободівці ініціюють мораторій на продаж комунального майна.

Депутати міської ради одностайно підтримали рішення “Про міську комплексну Програму соціяльного захисту та реабілітації учасників бойових дій та інвалідів війни на 2016-2020 роки”. Ця програма розроблена громадською організацією “Учасників АТО та учасників бойових дій Білоцерківщини” спільно з депутатом від ВО “Свобода” Вадимом Кошелем, якому і випала честь презентував її депутатському корпусу. До її розробки долучилися також діючі та демобілізовані військовослужбовці, представники громадських організацій, волонтери, громадські діячі міста.

“Однин із підпунктів – це створення Центру допомоги учасникам бойових дій, інвалідам війни та членам їх сімей. Такий центр необхідно створити на виконання Указу Президента України та розпорядження голови Київської ОДА. Центр взяв би на себе переважну більшість проблем вказаної категорії громадян. Тому закликаю міського голову, докласти максимум зусиль та якнайшвидше його створити. У нас є бачення, яким має бути такий Центр та як він має працювати. Сподіваємося міський голова прислухається до нас”, – сказав під час виступу Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *