Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” взяла участь у вшануванні 21 квітня героїв Холодного Яру на Черкащині, – разом із націоналістами з усієї України.

Під час меморіального мітингу в селі Мельники біля пам’ятників холодноярцям та Юрієві Горлісові-Горському, лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок зазначив, що українцям потрібен дух холодноярців, героїв, дух боротьби заради завтрашнього дня. «Щороку ми приходимо сюди, аби перейматися їхньою незламною патріотичною енергією. Ми маємо ходити по цій зрошеній кров’ю землі, аби знати, як чинити боротьбу проти ворогів», – наголосив він.

Вояк УПА, білоцерківець Теодор Дячун, 86 років, виступаючи перед віче пригадав колишні події, коли боронити Україну доводилося із зброєю у руках у лавах Української повстанської армії. За волю та свободу українці повстали проти тоді радянського терору та віддавали свої життя. Ці жертви недаремні, адже пам’ять про наших героїв залишається на завжди і саме таку пам’ять нині вшановують у Холодному Яру.

Голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв: “Холодний Яр — це приклад того, наскільки незламні українці. Вони боронили своє від діда-прадіда, свою історію, свої традиції, своє майно, своє право на існування. І ніхто не міг зламати їхню волю. Цей вільний козацький дух надихає нас. Тому ми не маємо право залишатися байдужими сьогодні, а маємо нести національну ідею та відстоювати наше історичне право буди українцями, які панують на своїй Богом даній землі”.

{jcomments on}Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *