13 квітня 2013 року у Білій Церкві Київської області місцеві свободівці провели толоку — прибирання території навколо погруддя Т.Г. Шевченка.

Учасники заходу відзначили незадовільну роботу комунальних служб з прибирання Білої Церкви, адже за зиму накопичилася значна кількість сміття на вулицях міста.

Голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв наголосив: «Багато чого залежить від наших громадян, адже ніхто не зможе проконтролювати коли викидають обгортки, недопалки, або просто сміття з дому на наші вулиці. Проте й влада має подбати, аби була достатня кількість сміттєвих баків та урн, а прибирання проводилося вчасно й якісно. На жаль, цього в нашому місті немає, комунальна сфера явно не справляється і, більш того, не хоче навести лад в цьому питанні. Ми бачили як взимку “прибирали” сніг з доріг та тротуарів міста — люди калічилися на «ковзанках», билися автомобілі на не почищених автошляхах. Тоді складалося враження, що міській владі взагалі байдуже, усі чекали поки прийде весна та розтануть крижані шляхи. Сьогодні картина та ж сама, — безвідповідальність міських чиновників — місто брудне як ніколи».

Білоцерківські націоналісти закликають містян до чистоти Білої Церкви та своїм прикладом-толокою підтверджують, що проблеми громади можна вирішити спільно.

Білоцерківська міська організація ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *