5 січня 2017 року за сприяння Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” у бібліотеці-філіялі №9 відбулась фінальна частина Білоцерківського загальноміського конкурсу на кращу новорічно-різдвяну листівку.

Серед 145 листівок, надісланих на конкурс, журі обрали 25 переможців.

Нагороди переможцям вручили спонсори конкурсу ‒ депутат обласної ради, свободівець Максим Запаскін, активіст Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Євген Волинець та директор міської ЦБС Раїса Григоренко.

У своїх промовах Максим Романович і Раїса Павлівна привітали присутніх з Новим роком та Різдвом, а переможцям і учасникам конкурсу побажали і надалі створювати своїми руками вироби, які приносять людям радість і задоволення.

“Хоча журі обрало лише 25 переможців, я вважаю, що перемогу отримали усі діти, які взяли участь в цьому конкурсі. Ми маємо черговий доказ того, що на Білоцерківщині зростає дуже талановите покоління. Окрема подяка батькам за те, що вони допомагають розквітати талантам їхніх дітей, та працівникам бібліотеки за організацію заходу”, ‒ зазначив Максим Запаскін.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *