5 січня 2018 року активісти Білоцерківської міської “Свободи” вшанували пам’ять героя московсько-української війни, бійця “Легіону Свободи”, добровольця, вояка Національної гвардії України Ігоря Каплуненка.

У заході взяли участь рідні та близькі Ігоря, т.в.о. голови Білоцерківської “Свободи” Сергій Яременко, секретар Білоцерківської міськради свбодівець Вадим Кошель, депутати Київської обласної та Білоцерківської міської рад від ВО “Свобода”, активісти білоцерківського міського осередку ВГО “Сокіл”, бійці-ветерани добровольчого батальйону ім. Кульчицького НГУ, патріотичні мешканці міста.

Націоналісти поклали квіти до могили Ігоря Каплуненка на Алеї Героїв на Сухояському кладовищі.

Ввечері біля пам’ятного знака героям Небесної сотні та воякам, що загинули у горнилі московсько-української війни, перед громадою виступила мати героя Тетяна Каплуненко. Вона подякувала націоналістам за підтримку й організацію щорічних пам’ятних заходів її сина, побажала здоров’я, натхнення, віри у перемогу України в боротьбі з одвічним ворогом ‒ Москвою.

“Дякую усім, хто зібрався сьогодні вшанувати пам’ять нашого побратима Ігоря Каплуненка. Він віддав Україні найдорожче ‒ своє життя. Три роки тому страшна аварія на Донеччині забрала від нас його та ще дванадцятьох захисників. На жаль, війна забирай найкращих. Окрема подяка рідним Ігоря, які завітали до нас і поділилися своїми переживаннями. Герої завжди будуть жити в наших серцях!” – сказав під час виступу Вадим Кошель.

Своїми спогадами про Ігоря Каплуненка поділилися депутат облради Сергій Яременко та голова фракції “Свободи” у Білоцерківській міськраді Володимир Панасов. Від молоді з натхненною промовою виступив голова Білоцерківського міського осередку ВГО “Сокіл” Юрко Колотницький.

Закінчили захід хвилиною мовчання й покладанням квітів до портрета Ігоря Каплуненка.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.