15 березня 2016 року активісти Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” провели пікетування одного з відділень “Сбєрбанку Росії”.

Свободівці вимагали зняти зовнішню рекламу та закрити банківську установу.

“Закликаю білоцерківців бойкотувати російські товари, відмовитися від співпраці з фінансовими установами держави-окупанта, не тримати свої заощадження у ворожих банках, перевівши їх в українські, адже депозит у банку-окупанта – це оплата вбивства українців”, – заявив голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”.

На дверях та вікнах установи націоналісти розмістили плакати: “Банк належить країні-агресору!”, “Геть з України!”, “Переводьте депозити в українські банки”.

“За ті кошти, які заробляють російські банки в Україні, купується зброя, за допомогою якої вбивають наших воїнів – батьків, братів, сестер, синів, побратимів… Багатьом українцям, які є вкладниками цих банків, байдуже, не вистачає розуміння, що вони є спонсорами ворога”, – виголосив під час акції депутат Білоцерківської міської ради Юрій Оселедько.

Акцію націоналістів “охороняли” кілька десятків поліціянтів, а неподалік у дворах будинків ще зранку стояло два автобуси, напхані озброєними силовиками при повному спорядженні. Мабуть, цим бійцям влада не знайшла кращого застосування, аніж стерегти російські банки під час війни.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *