21 червня 2020 року активісти Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» привітали медичних працівників Білої Церкви з професійним святом.

Націоналісти завітали до Білоцерківської міської лікарні №3 виголосили слова подяки медпрацівникам, вручили квіти та солодкий подарунок у вигляду торту.
«Сьогодні ми сердечно вітаємо вас із професійним святом. Дякуємо медикам за те, що захищаєте наші життя на передовій боротьби з коронавірусом, і віддано рятуєте захисників на московсько-українському фронті», – сказав у вітальному слові депутат Київської обласної ради від ВО «Свобода» Вячеслав Хмельницький.

У заході взяли участь голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода», депутат Київської обласної ради, герой російсько-української війни Сергій Яременко, депутат Білоцерківської міської ради від ВО «Свобода» Вадим Кошель, представник ВО «Свобода» у виконавчому комітеті Сергій Винниченко, рядові свободівці, молодь ВГО «Сокіл».

Окремо слова вдячності пролунали на адресу Артема та Ольги Нерубайських (активістів Узинської міської організації ВО «Свобода»), які приготували торт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *