12 липня 2018 року секретар Білоцерківської міської ради (ВО “Свобода”) Вадим Кошель під час сесії міської ради виголосив депутатське звернення до міського голови з приводу законності початку будівництва церкви Московського патріархату у мікрорайоні Гайок.

“До мене як до депутата Білоцерківської міської ради звернулася мешканці Білої Церкви. Громадяни повідомили, що поблизу БНВО “Звитяга” (ЗОШ №8) на майданчику, обнесеному будівельним парканом, розпочалися будівельні роботи, а саме проведене бетонування фундаменту. Від імені фракції ВО “Свобода” виголошую протест проти спорудження у м. Біла Церква московської церкви, а тим паче поруч зі спеціальним навчальним закладом, у якому всі діти міста регулярно беруть участь у патріотичних вишколах. Особливо цинічною є ситуація, коли таке будівництво відбувається під час російсько-української війни, коли з фронту щоденно приходять звістки про загибель українських воїнів від рук кремлівських найманців”, – наголосив Вадим Кошель.

Окрім того, на території будівельного майданчика існують свердловини для моніторингу рівня нафтопродуктів у ґрунті. За інформацією мешканців, перед початком будівельних робіт свердловини були закупорені механічним шляхом.

Зважаючи на вищевикладене, а також дбаючи про безпеку учнів та працівників БНВО “Звитяга” та мешканців міста, націоналіст наполягає перевірити факти закупорки та пошкодження свердловин, а також доручити компетентним органам здійснити перевірку можливості будь-якого будівництва поруч вищезазначених свердловин, терміново доручити компетентним органам здійснити перевірку законності виділення земельної ділянки, а також наявності дозвільної документації, пов’язаної із будівництвом на вказаній території.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.