12 липня 2018 року депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Юрій Оселедько під час сесії міської ради виголосив депутатське звернення до міського голови з приводу руйнування зупинки громадського транспорту “Районна лікарня”.

За слова ми націоналіста, власник магазину, який був поєднаний із зупинкою громадського транспорту “Районна лікарня”, за рахунок розширення площі магазину зруйнував зупинку та зрізав багаторічне дерево. Прямо на території зупинки влаштована забігайлівка для розпивання пива та інших алкогольних напоїв із відповідними наслідками.

“Уже впродовж місяця жителі мікрорайону Таращанський та пацієнти районної лікарні не мають змоги захиститися від палючого сонця та проливних дощів, оскільки зупинка громадського транспорту зруйнована. Прошу надати розпорядження відповідним підрозділам міськвиконкому провести розслідування діяльності даного підприємця, який наносить шкоду громаді міста та пацієнтам районної лікарні та вжити заходів для якнайшвидшого відновлення сучасної зупинки громадського транспорту “Районна лікарня”, – зазначив Юрій Оселедько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *