24 березня 2017 року на сесії Білоцерківської міської ради депутат від ВО “Свобода” Таїса Олійник виголосила заяву від імені націоналістичної фракції щодо незаконного скиду львівського сміття та території Білоцерківського району.

У заяві націоналістка повідомила присутнім про виявлення львівського сміття, яке систематично з’являється по всій території області. Тонни небезпечних відходів з’являються у лісосмугах, на полях, на узбіччях доріг.
Під найбільшу загрозу від забруднення потрапили малонаселені території Київщини. Кричуща ситуація склалась у Іванківському та Поліському районах. У Поліському районі дорога на закинутий аеродром під Бобром майже знищена львівськими сміттєвозами, які тисячами тонн скидають відходи на території цього аеродрому, таким чином зробивши найбільше та наймасштабніше у Поліському районі незаконне сміттєзвалище.
“Цього тижня “сміттєвий тероризм” Львівської влади поставив під загрозу екологічну безпеку вже і Білоцерківського району. 20 березня 2017 року були виявлені гори небезпечних відходів, які мають ознаки львівського походження, в м. Узин, про що був складений відповідний рапорт начальником Узинського відділу поліції. Екологічне лихо, яке було виявлено у Білоцерківському районі є прямим наслідком того, що 15 березня 2017 року Львівська міська рада додатково спрямувала 40 мільйонів гривень на вивезення сміття за межі міста, не маючи жодного договору з легальними полігонами в Україні. Замість того, щоб за ці гроші створити сучасний сміттепереробний комплекс на Львівщини, влада міста вирішила за кошти громади Львова продовжувати забруднювати Україну. А це означає додаткові тисячі тонн небезпечних відходів, які будуть вивозитись, зокрема, на терени Білоцерківщини”, ‒ йшлося у заяві.
Фракція Всеукраїнського об’єднання “Свобода” засуджує рішення Львівської міської влади щодо фінансування вивозу сміття за межі міста без наявних договорів з легальними полігонами. Націоналісти вимагають від очільника Львова Андрія Садового припинити вивіз сміття в Київську область, а наявні кошти спрямувати на рекультивацію земель Білоцерківщини, які були забруднені Львівськими відходами.
Крім того, свободівці звернулися до начальника Білоцерківського відділу поліції Сергія Возненка провести належне розслідування фактів виявлення незаконного скидання львівського сміття в Узині, а також вимагають посилення контролю з метою недопущення ввезення сміття у Білоцерківський район та м. Біла Церква.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *