26 травня 2016 року депутати-свободівці заблокували трибуну та президію Білоцерківської міської ради. У блокуванні взяли участь депутати Київської обласної ради В’ячеслав Хмельницький, Максим Запаскін та Сергій Яременко, а також фракція ВО “Свобода” у міській раді у повному складі разом зі помічниками депутатів.

Приводів для рішучих дій націоналістів було одразу кілька. Насамперед, уже втретє до порядку денного сесії включають питання продажу комунальної власности та майна співвласників багатоквартирних будинків, а тим часом триває оформлення правовстановчих документів для продажу на инші об’єкти нерухомости, що мають за законом бути передані у власність ОСББ, таким чином міська влада намагається ошукати громаду.

Ще однією причиною блокування стало безпідставне перекриття транспортних артерій міста для місцевих перевізників, в той же час, вибірково пропускають завантажені багатотонні вантажівки, зокрема з Рокитного та инших міст.

У той же час, уже протягом двох років ні міська, ні районна влада не робить жодних активних дій щодо будівництва 

об’їзної дороги Р-17. Не проводять роботи з нагляду та утримання мостових споруд, не відстежується їх стан, не 

відбувається паспортизація. Влада називає аварійними та перекриває мости безпідставно, без жодних підтверджувальних документів.

До сесійної зали зайшли обурені білоцерківські перевізники, яких влада фактично позбавляє права на працю.

“Ухвалюючи рішення про участь у місцевих виборах, Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” ставила на меті відстоювання інтересів громади Білої Церкви, реалізації “Програми захисту українців” та докорінної зміни міської влади. 

На жаль, протягом більш ніж 6 місяців жоден білоцерківець не відчув позитивних змін, незважаючи на обіцянки новообраного міського голови та його команди. Навпаки, відбувається системне погіршення якости життя мешканців міста, а нова влада намагається забрати останнє: право на власність, на працю, на самостійне забезпечення своєї сім’ї”, – йдеться у заяві фракції.

Міський голова досі тримає у заступниках представників колишнього “регіонального” режиму, яких обіцяв звільнити протягом 6 місяців.

Він пішов на поступки громади та свободівців. Унаслідок була створена робочу групу для розв’язання питання окружної дороги та ситуації з вантажоперевезеннями. А проєкти рішень щодо продажу комунальної власности буде розглянуто лише за умови відмови у продажі. Після ухвалення цих рішень свободівці розблокували президію та дали можливість розпочати сесію.

Під час обговорення б’юджетних питань прозвучала важлива інформація. Концесіонер ТОВ “Білоцерківвода” заборгував міському б’юджету понад 2 млн. грн. податку на прибуток. Як відомо, міська влада планує отримати кредит для ТОВ “Білоцерківвода” в обсязі до 33 млн. евро.

Коли дійшла справа до гарячих питань приватизації, депутати, які лобіювали продаж комунального майна, порозходилися. Тож у підсумку завдяки свободівцям усі об’єкти комунального майна залишились у власності громади.

Відео «ПроБЦ»: https://youtu.be/ebdq_0eEm14

Фото «БЦ News»: http://bc-news.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *