21 травня 2016 року представники Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” та громадського формування “Щит” провели пам’яті заходи з нагоди дня народження свободівця Віталія Коломійця, бійця добровольчого батальйону “Донбас”, який загинув в Іловайському котлі 29 серпня 2014 року.

 Мітинг-реквієм відбувся біля пам’ятного знака “Небесній сотні”. Перед громадою виступила мати Віталія Тамара Андріївна. Вона розповіла про дитячі та юнацькі роки героя, згадала часи Революції гідности та події російсько-української війни.

 “Віталій ще з дитинства мав справжній непідмінний патріотизм. Уже дорослим він із патріота перетворився на українського націоналіста. Адже аби бути націоналістом, потрібно діяти. І він діяв. Віталій завжди мріяв про сина, а у нього народилися три дочки. Приємно, що одна з дочок народила йому двох онуків-козаків”, – розповіла мати героя.

Голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв зазначив: “Віталія ми добре знаємо ще з часів Майдану. Він не міг спокійно сидіти вдома та їздив з нами на акції до Києва. Згодом вступив до партії. І коли почалася війна, як справжній націоналіст не зміг лишитися осторонь. Про своє рішення їхати на боротьбу з російським загарбником не повідомив нікого, навіть рідних. Про те, що він став на захист Батьківщини, всі довідалися тоді, коли він вже брав участь у бойових діях. Без тата залишилися троє дітей, адже він дбав не лише про себе та свою сім’ю, а про всю Україну. Наше завдання – бути гідними такого побратима”.

Дружина Віталія від імени усієї родини подякувала свободівцям за небайдужість, підтримку та допомогу.

У рамках пам’ятного вечора націоналісти разом з родиною провідали могилу Віталія на Сухоярському цвинтарі на “Алеї героїв”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *