25 жовтня 2018 року Білоцерківська міська рада підтримала проєкт рішення фракції ВО «Свобода» «Про організацію роботи щодо протидії гральному бізнесу та розповсюдженню азартних ігор на території м. Біла Церква». Проєкт рішення доповів секретар Білоцерківської міської ради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель.

«25 червня 2009 року набрав чинности Закон України «Про заборону грального бізнесу в Україні», відповідно до якого запроваджено обмеження щодо здійснення грального бізнесу на всій території України. Однак, незважаючи на суспільну шкоду та особливо негативний вплив на виховання молодого покоління, велика частина суб’єктів господарювання та громадян продовжує цю незаконну діяльність. Нині в місті функціонує більше 100 закладів, де організовують та проводять азартні ігри. Задля уникнення покарання причетні особи, які організовують роботу закладів з азартними іграми, позиціонують такі ігри як державну лотерею та здійснюють свою діяльність на підставі ліцензії на випуск та проведення лотерей», – повідомив Вадим Кошель.

Цим рішенням були підтримані звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, обласних управлінь поліції та ДФС, в яких міститься прохання, з метою обмеження негативного впливу азартних ігор на моральність та здоров’я населення, ухвалити закони, які б чітко розмежовували азартні ігри та лотерею; заборонити проведення будь-яких азартних ігор, у тому числі на гральних автоматах та в мережі Інтернет; посилити відповідальність за допуск неповнолітніх осіб до участи у таких іграх; запровадити прозорий та дієвий механізм притягнення до відповідальности, застосування фінансових санкцій і позбавлення ліцензій за порушення у галузі проведення державних лотерей, здійснити заходи перевірки вказаних закладів.

Крім того, міська рада заборонила розташування об’єктів грального бізнесу на відстані 500 м від навчальних закладів та закладів охорони здоров’я. Наступним етапом боротьби з гральним бізнесом є утворення тимчасової контрольної комісії у міській раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *