Фракція ВО «Свобода» в Білоцерківській міській раді Київської области підготувала проєкт рішення «Про звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення № 838 від 19.10.2018 р.», який підтримали депутати з инших фракцій депутатського корпусу.

Проєкт рішення під час засідання виголосив секретар Білоцерківської міської ради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель.

«На превеликий жаль, рада не спромоглася підтримати це звернення через антинародну позицію частини депутатського корпусу, а саме: представників правлячої партії «Блоку Порошенка», «Радикальної партії» Ляшка, а також партії економічного відродження колишнього міського голови Савчука і частини депутатів фракції «УкрОП». Надалі ми будемо наполягати на скликанні позачергової сесії Білоцерківської міської ради для повторного розгляду цього рішення», – прокоментував ситуацію секретар Білоцерківської міської ради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *