13 грудня 2018 року під час засідання позачергової шістдесят першої сесії Білоцерківської міської ради депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України щодо ліквідації інституції Урядового уповноваженого з гендерної політики та формування в центральному органі влади структурного підрозділу, який буде відповідальним за сім’ю. Звернення озвучив секретар міської ради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель.

Наводимо текст звернення вцілому:

«Звертаємося до Кабінету Міністрів від імені виборців, громадських організації, науковців, освітян, представників бізнесу та інших членів громадянського суспільства. Станом на 7 грудня 2018 року 65 рад різних рівнів (в тому числі 11 обласних) прийняли звернення до Президента України ВРУ, КМУ, РНБО з рядом вимог щодо захисту цінностей української сім’ї. Ці ради представляють інтереси понад 20 млн. українців. Практика подібних звернень до центральних органів влади продовжується. Велике обурення громадськості викликало скандальне інтерв’ю Урядового уповноваженого з гендерної політики Катерини Левченко, яке прозвучало 8 грудня в ефірі Громадського радіо. Реагуючи на звернення 65 рад різних рівнів в питаннях захисту сім’ї дана чиновниця вирішила, що такі ініціативи загрожують національний безпеці і обороні, вони неконституційні і загалом ініціаторів таких голосувань потрібно притягнути до кримінальної відповідальності. З відповідним зверненням вона планувала звернутися 10 грудня до СБУ. Крім цієї ініціативи в її інтерв’ю ми чули кричущу маніпуляцію фактами. Ця чиновниця дозволила собі заплямовувати патріотів України, які відстоюють інтереси українських сімей, домислами в якихось ганебних зв’язках з Російською Федерацією.

Таку позицію урядового чиновника навіть складно коментувати, але залишити її без уваги ми не маємо права. Враховуючи вищенаведене, просимо:

Ліквідувати інституцію Урядового уповноваженого з гендерної політики, як таку, що викликає чимало суперечностей у суспільстві та звільнити Катерину Левченко з займаної посади.
Натомість сформувати в центральному органі влади структурний підрозділ, який буде відповідальним за сім’ю.»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *