20 грудня 2018 року відбулася чергова сесія Київської облради, у якій депутати від ВО “Свобода” традиційно взяли активну участь.

З ініціятиви депутатів фракції ВО Свобода в Київській обласній раді до порядку денного сесії було внесено проєкт рішення «Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо ліквідації інституції Урядового уповноваженого з гендерної політики та формування в центральному органі влади структурного підрозділу, який буде відповідальним за сім’ю». Звернення було підтримане.

«На попередній сесії депутати Київської обласної ради з ініціятиви фракції ВО «Свобода» проголосували за «Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України і міністрів, Верховної Ради України і народних депутатів України, Ради національної безпеки і оборони щодо захисту інституції сім’ї в Україні», також 11 місцевих рад Київщини підтримали відповідне звернення. Не дивлячись на це, Уповноважений з гендерних питань при Кабінеті Міністрів України зробила заяву про те, що такі ініціятиви загрожують національний безпеці й обороні, вони неконституційні і загалом ініціяторів таких голосувань потрібно притягнути до кримінальної відповідальности. Тому фракція ВО «Свобода» запропонувала підтримати внесене до порядку денного сесії звернення і захистити традиційні сімейні цінності, які є запорукою національної безпеки нашої держави», – звернувся до депутатів голова фракції ВО «Свобода» в Київській обласній раді Ігор Сабій.

Під час розгляду б’юджету Київської области на 2019 рік свободівець, голова постійної комісії Київської обласної ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин Євген Чубук звернувся до голови Київської обласної адміністрації із вимогою звернути увагу на проблему боротьби з африканською чумою свиней на території Київщини та затвердити програму компенсації населенню на вилучене поголів’я. Крім того, голова комісії закликав звернути увагу загалом на розвиток агропромислового комплексу Київщини та вжити заходів щодо забезпечення фінансування цільових програм.

«Нині діє 4 програми по АПК, на реалізацію заходів яких передбачені кошти з обласного б’юджету, але фінансування не проводиться. Жодної копійки не було профінансовано з 2016 року. Якщо аграрна галузь Київщини є пріоритетною для обласної влади, я закликаю Вас вжити заходів щодо забезпечення фінансування наявних програм. Прошу зважити на це, коли ми повернемося до розподілу вільних залишків б’юджету цього року та формуванні кошторису розвитку на 2019 рік», – звернувся Євген Чубук до голови КОДА.

Під час сесії депутат Київської обласної ради Ігор Домбровський зробив заяву від фракції ВО «Свобода» з приводу подій, які сталися в Ірпені 19 грудня 2018 року, на черговій сесії Ірпінської міської ради: «На сесію не допускали не тільки мешканців Ірпеня, але народних депутатів та депутатів обласної ради, до яких застосували фізичну силу. З огляду на це, фракція ВО «Свобода» в Київській обласній раді, вимагає:

Ініціювати звернення Київської обласної ради до Верховної ради України про призначення дострокових виборів міського голови Ірпеня.
Через бездіяльність та неспроможність забезпечити правопорядок в Приірпінні, звертаємось до керівника Ірпінського ВПГ УНП в Київській області підполковника поліції Литвина Д.О., що не забезпечив правопорядок під час проведення 62-ї сесії ІМР 19 грудня».
Крім того, під час пленарного засідання нагрудним знаком «За заслуги перед Київщиною» було нагороджено заступника голови Києво-Святошинської районної ради, заступника голови Київської обласної організації ВО «Свобода» Олександра Однороманенка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *