23 серпня 2018 року активісти білоцерківських міських осередків ВГО «Сокіл» та ВО «Свобода» провели традиційні авто- та велопробіг до Дня державного прапора України.

Націоналісти на своїх автомобілях, прикрашених державними, червоно-чорними та свободівськими прапорами, з патріотичною музикою проїхали центральними вулицями міста.

Окремою колоною з прапорами середмістям проїхала і велоколона. До акції долучилися активісти Білоцерківської міської федерації велосипедного сорту.

Серед учасників заходу: Артем Теслер – майстер спорту України міжнародного класу, призер загального заліку кубку світу з велоспорту на треку, багаторазовий чемпіон України, переможець міжнародних змагань з велоспорту на шосе; член збірної команди України, голова Білоцерківської міської федерації велосипедного сорту, заступник директора Київської обласної спеціялізованої дитячо-юнацької спортшколи олімпійського резерву «Промінь» з велоспорту; Олег Зиглін – тренер-викладач ДЮСШ№1, спортивний директор аматорської велокоманди «In Velo Veritas», Біла Церква. Очолив велоколону секретар Білоцерківської міськради від ВО «Свобода» Вадим Кошель.

«Маємо усвідомити, що прапор – не лише один із символів державного суверенітету, а й відображення нації, панівної на своїй, Богом даній землі. Саме ми, українці, є господарями в своїй державі, і лише від нас залежить її майбутнє», – прокоментував Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *