24 серпня 2018 року активісти білоцерківських міських організацій ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» долучилися до урочистостей з нагоди Дня Незалежности.

Захід розпочався урочистим мітингом біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Серед инших з вітальним словом до присутніх звернулися депутати Київської обласної ради від ВО «Свобода» Максим Запаскін та Сергій Яременко. Від імени Київської облради з нагоди 27-ї річниці незалежности України депутати-свободівці вручили почесні грамоти активним білоцерківцям. Нагороди отримали Олег Зіглін (тренер-викладач ДЮСШ №1), Катерина Волинець (завідувачка бібліотеки №9), Тамара Гончар (голова ОСББ “Некрасова-84”) та Наталія Бендерець (в.о. ректора, кандидат педагогічних наук).

Керівник Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН–УПА, комбатант Української Повстанської Армії, Почесний громадянин Білої Церкви Теодор Дячун у своєму виступі навів паралелі між боротьбою УПА з окупантами і подіями нинішньої московсько-української війни, а також прочитав власні вірші.

Пам’ять загиблих борців за незалежність України вшанували хвилиною мовчання. На знак шани та подяки секретар міської ради свободівець Вадим Кошель разом із міським головою поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка.

Після урочистого зібрання відбувся святкий хід «З вірою у майбутнє», учасники якої пройшли від пам’ятника Шевченку до стендів з портретами героїв, де відбувся молебень за Україну та український народ, який провів благочинний Білоцерківського району, настоятель церкви Покрови Божої Матері УПЦ КП протоієрей Микола Гопайнич.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *