![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/kaplunenko-svoboda1-1024x768.jpg)
5 січня голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Сергій Яременко та Вадим Кошель від імені організації вшанували пам’ять побратима – загиблого Героя російсько-української війни, бійця Батальйону оперативного призначення ім. Кульчицького свободівця Ігоря Каплуненка. Націоналісти поклали квіти до могили побратима, що на Алеї героїв Сухоярського кладовища.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/kaplunenko-svoboda3-1024x768.jpg)
“Рівно шість років тому унаслідок страшної ДТП неподалік Артемівська на Донеччині під час чергової ротації загинуло 13 нацгвардійців із батальйону імені Кульчицького. Серед них був і наш побратим Ігор Каплуненко. То була злочинна недбалість чи трагічна випадковість – досі не відомо.Для нас є честю, що рідні Ігоря долучилися до партії і продовжують його справу. Пам’ятаємо та шануємо разом із рідними та близькими. Пімстимо за смерть великого лицаря“, – прокоментував голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Сергій Яременко.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2021/01/kaplunenko-svoboda2-768x1024.jpg)