Білоцерківська міська організація ВО «Свобода» привітала з новорічними та різдвяними святами родини Героїв, загиблих в горнилі російсько-української війни. Разом із представниками Київського обласного та по місту Києву Управління лісового та мисливського господарства націоналісти подарували сім’ям новорічні ялинки та солодощі. В організації заходу взяли участь представники білоцерківської «Свободи» – Вячеслав Хмельницький, Сергій Яременко, Вадим Кошель, Таїсія Олійник та депутат Білоцерківської районної ради Ярослав Тромса.

«Новорічні свята – це той чарівний період, коли всі чекають подарунків та уваги, особливо родини загиблих. Дякуємо лісовому та мисливському господарству за допомогу в організації свята. Для родин Героїв не так важливі подарунки, як наша увага. Наше завдання зробити все, щоб відчуття суму за рідними хоч трохи компенсувати нашою турботою. Зробимо усе можливе, аби ця акція стала традиційною та продовжувалася і в наступні роки», – наголосив заступник голови Київської обласної організації ВО «Свобода» Вячеслав Хмельницький.

Окрім того, депутат Фурсівської сільської ради від ВО «Свобода» Андрій Чечіль разом із представниками лісгоспу розвозив подарунки родинам Героїв загиблих по території Білоцерківського району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *