29 серпня 2018 року активісти Білоцерківських міських організацій ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» вшанували пам’ять бійців російсько-української війни, що загинули в Іловайському котлі. Націоналісти згадали героїчну загибель білоцерківця, члена ВО “Свобода” Віталія Коломійця.

У заході взяли участь депутати Київської обласної та Білоцерківських рад.

«У цей день, в так званому зеленому коридорі, за безпосередньою вказівкою та наказом командування Генерального штабу Збройних Сил РФ російські військовослужбовці впритул розстріляли з важкого озброєння колони українських військових, загинуло 366 українських бійців, 429 поранених та 300 потрапило у полон», — прокоментував захід секретар Білоцерківської міської ради, член ВО «Свобода» Вадим Кошель.

Також зі словами скорботи та співчуття рідним та близьким Віталія Коломійця звернувся голова фракції ВО «Свобода» у Білоцерківській міській раді Володимир Панасов.

«Пімсти смерть великих лицарів», – саме такий п’ятий пункт декалогу українського націоналіста. Зараз я говорю від себе і своїх побратимів, представляючи ВГО “Сокіл”. Це є саме та правильна права молодь, якій не байдуже. Я обіцяю, що ми помстимося. Втричі сильнішим болем і вогнем помста впаде на голови ворогів нашої нації. І ми доведемо, що ці люди загинули не дарма», – прокоментувала активістка Білоцерківського осередку ВГО «Сокіл» Анастасія Сокол.

Білоцерківці вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Небесної сотні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *