1 лютого 2018 року активісти Білоцерківської міської організації ВГО “Сокіл” прослухали лекцію на тему “Економічний націоналізм. Досвід ОУН та сучасність”. Захід провів голова осередку Юрій Колотницький. Молоді націоналісти обговорили реалії сьогодення в контексті лекції.

“Сокільці” ознайомилися з базовими принципами економічного націоналізму. Провели паралелі між соціяльно-економічною програмою ОУН 1929 року та програмами сучасних націоналістичних сил.

“Націоналістів звикли звинувачувати у суспільно-культурній орієнтованості та відсутності економічних ідей для побудови держави. Проте, якщо розібратися, програма економічного націоналізму ВО “Свобода” найбільш відповідає сучасним реаліям і покликана відбудувати могутність держави, при цьому в повному обсязі задовольнивши матеріяльні потреби українців. “Українські гроші ‒ в українські руки ‒ на українські справи” ‒ цей принцип оунівців залишається актуальним і в теперішніх умовах”, ‒ прокоментував голова Білоцерківського міського осередку ВГО “Сокіл” Юрій Колотницький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *