6–7 квітня 2019 року активісти Білоцерківського міського осередку ВГО «Сокіл» спільно з Управлінням освіти і науки БМР провели брейн-ринг для школярів міста на тему «100-річчя Української революції 1917–1921 рр.»

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання Михайла Обухівського — людини, яка проводила загальноміський брейн-ринг.

У заході взяли участь команди з усіх шкіл міста. Це понад 100 молодих людей, що були в командах по 5–6 учасників. 22 школи були поділені на два тури по 11 команд, з котрих у фінал вийшло по 3 команди.

Перший тур традиційно складався з питань різної складності: тестів, питань на відповідність та питань з розгорнутою відповіддю. У другому турі команди грали в настільну гру «Українська революція 1917–1921 рр». Три команди-переможці боролися між собою в фінальному мозковому штурмі за першість.

Зрештою, І місце посіла команда БЗШ №5 «Чорні Гайдамаки» та отримали сертифікати на екскурсію до Верховної Ради України; ІІ місце посів БНВО «Ліцей — МАН» «Загін отамана Зеленого»; 3 місце – БЗШ №17 «Гайдамацький курінь» та отримали сертифікати на екскурсію до Білоцерківської міської ради. Усі переможці отримали книги та були нагороджені почесними грамотами та медалями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *