За сприяння ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» на черговій сесії 28 березня Білоцерківська міська рада ухвалила виважене рішення щодо надання пільгової оренди приміщень ветеранським громадським організаціям за схемою «одна організація – одне приміщення».

Таким чином, міська рада відмовила у наданні пільги на шість приміщень Білоцерківській міській організації ветеранів, залишивши їм одне приміщення.

Протягом січня-лютого білоцерківські «сокільці» здійснили низку перевірок цих осередків організації ветеранів. Як з’ясувалося, у Білій Церкві майже не лишилося ветеранів Другої світової війни, а ті, що лишилися, до цієї організації не належать. Приміщення використовували неефективно (працювали по 2–3 години на добу кілька разів на тиждень), а деякі взагалі були зачинені.

Крім того, виявлено безліч комуністичної та совєцької символіки, що порушує українське законодавство. Неодноразово приміщення використовувалися як штаби антиукраїнських організацій і партій. Також громадська організація виявилася недобросовісним орендарем, адже має великі борги перед містом.

За пропозицією секретаря міської ради, депутата від ВО «Свобода» Вадима Кошеля, є намір перевести до одного із найбільших приміщень, яке вивільнилося на вул. Ярослава Мудрого, дитячу бібліотеку, адже книгозбірня зараз розташована в аварійному приміщені.

У Білій Церкві розгалужена бібліотечна система, тож активні люди похилого віку для проведення зустрічей та спілкування можуть користуватися їхніми приміщеннями, а також завітати до Територіяльного центру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *