22 березня 2019 року активісти Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» привітали колектив народного муніципального аматорського хору «Від серця до серця» з 40-річчям від дня заснування.

Із ювілеєм колектив хору привітав секретар Білоцерківської міської ради, депутат від ВО «Свобода» Вадим Кошель: «Народний аматорський хор «Від серця до серця» – колектив, який береже і пропагує українську пісню в нашій державі і далеко за її межами, учасники якого серцем і душею віддані своїй творчій справі, керівники якого цій справі присвятили своє життя. За роки свого існування колектив отримав справжнє визнання. Завдяки своїй майстерності ви розвиваєте хорове мистецтво, зберігаєте українське народне мистецтво. І хоча хор й називається аматорським, всі із впевненістю підтвердять, що він, під керівництвом справжнього професіонала Володимира Клюєва, має високий професійний рівень».

Від імені міської ради представникам колективу націоналіст вручив грамоти та подарунок у вигляді організації поїздки хору на будь-який фестиваль в межах України.

Слова щирих привітань висловив депутат Київської обласної ради в ВО «Свобода» Сергій Яременко. Він вручив подарунок від Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» та подяки колективу від фракції ВО «Свобода» у Київській обласній раді та особисто від депутата облради Вячеслава Хмельницького.

Після завершення святкового концерту білоцерківські свободівці подарували усім учасникам хору квіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *