16 та 17 березня 2019 року довірена особа єдиного кандидата від націоналістів на посаду Президента України Руслана Кошулинського, Голова Київської обласної організації ВО «Свобода» Ігор Сабій та народний депутат України Юрій Левченко провели низку зустрічей з громадами Київщини: 16 березня – в Гребінках і в Українці, 17 березня – в Узині та Тетіїві.

Зустрічі було проведено з метою ознайомлення громад з біографією та передвиборчою «Програмою докорінних перетворень» кандидата в Президенти України Руслана Кошулинського.

«Кандидат від націоналістів Руслан Кошулинський саме та людина, яка необхідна сьогодні Україні, має реальну програму, досвід, незаплямовану репутацію. Маємо забути поняття «непрохідний» – це технологія. Зробіть правильний вибір, в такому разі не потрібно буде обирати «менше зло». Адже є дійсно гідна людина, яка зараз може очолити нашу державу», – наголосив у вступному слові Ігор Сабій.

У своєму виступі Юрій Левченко зазначив: «Президентські вибори – це по-суті перший тур виборів до Верховної Ради. Віддаючи голос за Руслана Кошулинського, ви прокладаєте шлях до того, що до українського парламенту восени буде обрано гідних депутатів-націоналістів, які, своєю чергою, будуть відстоювати інтереси не олігархів, а українського народу».

Під час зустрічей Ігор Сабій та Юрій Левченко відповідали на чисельні запитання присутніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *