Протягом кількох минулих тижнів силами Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» та ГФ «Щит» вдалося допомогти теплим одягом 16-ти бійцям, які воюють за незалежність України на Донбасі.

До свободівців звернулися білоцерківські вояки, які служать у різних підрозділах ЗСУ та добровольчих батальйонах безпосередньо на фронті. Вояки отримали якісні теплі штани, куртки, шапки, рукавиці, взуття на загальну суму близько 20 000 грн.

Голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» Олександр Хозєєв: «Допомагати солдатам — наш обов’язок. Кожен справжній українець, який сьогодні не на фронті, долучається до волонтерської діяльності. Звісно, забезпеченням війська мало би займатися вище керівництво держави, але їм завжди ніколи — то одні вибори, то інші, то розподіл крісел та комітетів… Але ми своїх у біді не кидаємо. Я дуже радий, що в нашому місті, в Білій Церкві, живе така величезна кількість небайдужих людей, які щодня приносять в наш свободівський офіс передачі на фронт та гроші на допомогу захисникам».

Білоцерківська «Свобода» продовжує збір коштів для бійців, які захищають Україну від московської навали.

Вояки у ці морозні дні в першу чергу потребують теплого одягу та взуття, харчів, медикаментів.

Якщо у вас є можливість та бажання допомогти нашим захисникам,
ми чекаємо на вас щодня з 9:00 до 17:00 за адресою
вул. Леся Курбаса, 3 (колишній Будинок побуту), кім. 209,
тел.: (096) 054-15-85.

Білоцерківська міська організація ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *