25 квітня 2015 року члени Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” із громадського формування “Щит” взяли участь у вшануванні героїв Холодного Яру в місті Чигирин, що на Черкащині.
“Це свято, яке історичний клуб “Холодний Яр” організовує вже двадцятий рік поспіль, набуло особливого значення у воєнний час. Сьогодні нам, як ніколи, необхідно набратися енергії та завзяття від цієї святої землі, за яку проливали кров українські повстанці. Відчути той звитяжний дух холодноярських отаманів, який витає тут і досі. Вони здобули Україну для нас, ми маємо відстояти її незалежність для нащадків”, — зазначив голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв.
Члени громадського формування “Щит” долучилися до об’єднання “Легіон Свободи” та взяли участь у спільному марші Чигирином. Командир формування Сергій Шкаровський провів освячення зброї бійців “Щита”.
Двоє членів “Щита” посмертно увійшли до “Легіону Свободи”: член Білоцерківської міської організації Віталій Коломієць, боєць батальйону “Донбас”, що загинув в “Ілловайському котлі” 29 серпня 2014 року; Ігор Каплуненко — прихильник партії, боєць батальйону Національної гвардії України імені генерала Кульчицького. Ігор і ще 23 гвардійці загинули 5 січня 2015 року унаслідок страшного ДТП неподалік Артемівська, на Донеччині, під час чергової ротації.
Фото: http://goo.gl/PHTE7y

Прес-служба Київської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *