23 квітня 2015 року фракція ВО “Свобода” в Білоцерківській міській раді та кілька инших депутатів покинули сесійну залу під час засідання на знак протесту проти порушення регламенту та нехтування інтересами виборців.
На 73-й сесії Білоцерківської міської ради депутат-свободівець В’ячеслав Хмельницький за дорученням виборців звернувся із запитом до міського голови. Запит стосувався звіту заступника міського голови з питань землевпорядкування, архітектури та містобудування Віктора Сокола за період з 2010 року по теперішній час. Депутати підтримали запит і чиновник мусив відзвітуватися на черговій сесії міськради.
Проте у порядку денному 74-ї сесії звіт Сокола був винесений в самий кінець — у “різне”. В’ячеслав Хмельницький запропонував поставити звіт першим питанням, але його пропозиція не набрала більшості голосів. Віктор Сокол навіть не з’явився на засідання міської ради у зв’язку з відпусткою! Як міг міський голова підписати заяву свого заступника на відпустку, знаючи, що той має звітуватися по своїй роботі на посаді? Це питання свободівця очільник міста залишив без відповіді. В’ячеслав Хмельницький звинуватив міського голову Василя Савчука у тому, що він навмисне створив таку ситуацію, адже сам зацікавлений у відсутності свого заступника. Націоналіст висловив недовіру міському голові та закликав усіх депутатів, які не погоджуються з маніпулюваннями та порушенням регламенту, залишити сесійну залу.
“До заступника міського голови існує безліч питань щодо його діяльності, яка безпосередньо перетинається з діяльністю міського голови. Зрозуміло, чому Віктор Сокол не прийшов на засідання, а його звіт поставили аж в кінець порядку денного. Ми не потерпимо таких дій місцевої влади. Міський голова має бути відповідальним, або іти геть”, – зазначив свободівець.
На заклик фракції ВО “Свобода” покинути сесійну залу на знак протесту відгукнулися інші депутати. Таким чином, за відсутності кворуму 74-та сесія Білоцерківської міської ради не відбулася.
Наступного дня частина депутатів, що висловили протест, провели спільну прес-конференцію за участи голови Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександра Хозєєва: https://youtu.be/-73XjIOJtHw.

Прес-служба Київської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *