Активісти Білоцерківського міського осередку ВГО «Сокіл» вимагають скасувати рішення виконкому міськради від 15 січня 2019 “Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”. Відповідний проєкт рішення зареєстрований депутатами міськради від ВО «Свобода».

26 січня 2019 року активісти звернулися до депутата Київської обласної ради від ВО «Свобода» Сергія Яременка щодо ряду порушень водіями маршрутних транспортних засобів маршрутів №17 та №25. Зокрема, йдеться про неналежний технічний стан рухомого складу, хамське ставлення до пасажирів, ігнорування права громадян користуватися гарантованими державою пільгами тощо. Близько 40 білоцерківців, що постійно користуються цим маршрутом, своїми підписами підтримали ці звернення.

31 січня відбудеться чергова сесія Білоцерківської міської ради, на якій депутати-націоналісти ініціюють скасування цього необґрунтованого рішення виконкому. Закликаємо білоцерківців прийти на сесію міськради та продемонструвати депутатам підтримку рішення про скасування.

Обґрунтування необхідності скасування рішення: https://www.facebook.com/yaremenko.s/posts/2139671156092120

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *