19 квітня 2018 року на позачерговій сесії Білоцерківської міської ради з ініціативи фракції ВО “Свобода” ухвалено звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Автором проекту рішення є секретар Білоцерківської міської ради, свободівець Вадим Кошель. Доповідав питання голова фракції ВО “Свобода” в Білоцерківській міській раді Володимир Панасов.

“Йдеться про повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, демонополізацію та ліквідацію олігархічної моделі економіки, деолігархізацію енергетики, справедливі тарифи та інше”, ‒ наголосив Володимир Панасов.

Як зазначено у зверненні, саме олігархи є головним гальмом розвитку України впродовж чверті століття.

“Це вони корумпують увесь державний апарат, зверху й донизу. Це олігархи чверть століття грабують і таким чином знесилюють Україну. Це вони розколюють державу на Схід і Захід, ділять українців на “сорти” та шантажують країну сепаратизмом своїх удільних князівств. І поки Нація воює, олігархи мародерствують. Вони далі гендлюють із країною-агресором та ведуть торгівлю на крові з окупованими територіями.

Єдиний шлях ‒ це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Майже всі необхідні законопроекти давно написані й зареєстровані у Верховній Раді України. Однак досі ці ініціативи не підтримано, бо вони підривають самі основи олігархічного ладу в державі. Це ‒ системний план ліквідації олігархії як явища. Наше завдання ‒ якнайшвидше запустити цей процес.

Тому ми, депутати Білоцерківської міської ради, вимагаємо від ВРУ підтримати Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, який має стати для народних депутатів лакмусовим папірцем, тестом на відданість Нації та Державі”.

Серед найважливіших заходів, про які йдеться у зверненні: ухвалення законів про повернення капіталів з офшорів i ліквідація схем виведення грошей з України, демонополізація та ліквідація олігархічної моделі економіки, заборона приватизації стратегічних підприємств, деолігархізація енергетики і справедливі тарифи, земля у власності нації, новий Податковий кодекс і розвиток середнього класу. Окрім того, необхідно одночасно запустити зміни політичної системи, найважливішими з яких є: скасування депутатської недоторканности; процедура відкликання депутатів, чиновників, суддів; скасування грошової застави для корупціонерів; новий Виборчий кодекс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.