19 квітня 2018 року секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель вручив нагороди лауреатам молодіжної літературно-мистецької премії ім. М. С. Вінграновського.

“Для мене велика честь вручати сьогодні цю премію. Біла Церква може пишатися такими талантами, які із року в рік стають все майстернішими та професійнішими. 25 років ‒ це тільки початок, адже у нашому місті є всі можливості для розвитку культури в місті, вносячи свій вклад в процвітання української нації”, ‒ сказав під час вітального слова Вадим Кошель.

Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради від 13 лютого 2018 року літературно-мистецьку премію імені М. С. Вінграновського за 2017 рік присуджено:

Олександру Зозулі, молодому артисту-вокалісту, провідному майстру сцени Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. К. Саксаганського ‒ за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток театрального мистецтва;

Народному художньому колективу “вокальний ансамбль “Співограй” Центру творчості дітей та юнацтва “Соняшник” ‒ за високий рівень виконавчої майстерности вихованців колективу, активну участь у пісенних конкурсах та фестивалях, вагомий внесок у справу відродження та примноження надбань національної культури й художньої спадщини українського народу.

Під час урочистостей націоналіст вручив лауреатам дипломи, пам’ятні медалі лауреата та грошові нагороди.

Премія започаткована в 1993 році з метою всебічного сприяння розвитку обдарованої молоді, формування творчої особистости, створення в місті умов для її самореалізації. В 2006 році, молодіжній літературно-мистецькій премії надано статус міської імені М. С. Вінграновського (видатного поета, письменника, актора і кінорежисера, який є знаковою постаттю українського відродження). Розмір премії ім. Вінграновського складає ¾ розміру міської літературно-мистецької премії ім. І. С. Нечуя-Левицького. Протягом 1993‒2016 років лауреатами премії стали молоді обдарування та творчі колективи, учасники яких мають відповідний вимогам вік, живуть і творять у Білій Церкві, виявили значні творчі успіхи і ведуть активну громадську роботу з духовного збагачення молодого покоління. Всього молодіжна премія нараховує 53 лауреати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *