hozeev

Олександр Хозєєв
12 грудня 2012 року відбулися загальні збори Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Націоналісти одностайно підтримали кандидатуру Олександра Хозєєва на посаду голови Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”.

Подання кандидатури Хозєєва зробив голова Київської обласної організації ВО “Свобода” Олександр Марченко, який раніше очолював “Свободу” Білої Церкви. Нагадаємо, що 2 грудня на Х звітно-виборчій конференції Київської обласної організації Олександр Марченко очолив “Свободу” Київщини. Олександр Хозєєв до цього був заступником голови Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”.

Звертаючись до однопартійців, Олександр Хозєєв проінформував учасників зборів про свою попередню діяльність у партії, зокрема участь у виборах 2012 року, та окреслив подальші напрямки роботи організації. “У нас попереду багато роботи. Нам потрібно не тільки зберегти прихильність білоцерківців до “Свободи”, а й розвинути нашу діяльність, аби якісно донести українську ідею до людей. Особливу увагу в роботі організації буде приділено встановленню місцевих партійних лідерів – творців громадської думки, залученню до лав об’єднання молоді – ми створимо партійну молодіжну організацію. Також буде запроваджено деякі організаційні зміни для покращення координації партійців”, – зазначив Олександр Хозєєв.

Олександр Марченко привітав новообраного голову та побажав йому успіхів на займаній посаді, висловивши йому свою підтримку.

 Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *