123345

12334524 травня 2012 року в Білій Церкві відзначили двадцяту річницю з дня створення Білоцерківської станиці Братства ОУН–УПА ім. Василя Якубяка. Урочистості організували Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” спільно з Братством вояків ОУН–УПА. На святі був присутній лідер “Свободи” Олег Тягнибок, голова Київської обласної організації ВО “Свобода” Святослав Ханенко та голова Білоцерківської міської організації Олександр Марченко.

Олександр Марченко, вітаючи присутніх членів Братства ОУН–УПА, подякував за їхню боротьбу за незалежну Україну: “Цей героїчний приклад допоможе нам нині побороти цю окупаційну владу та наповнити нашу державу українським змістом. Відродження історичної та національної справедливості є одним із головних завдань ВО “Свобода”.

Заступник голови Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Лідія Маринкевич сказала: “Ми пам’ятаємо Ваш героїчний подвиг. Завдяки Вашій вірі та самопожертві сьогодні ми можемо стверджувати – Українська держава є. Ми схиляємо голови перед Вами і просимо Бога, щоб він послав Вам ще міцного здоров’я, радості та благополуччя”.

Лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок наголосив:

“Дякувати Богу, нині вже немає ані совєцької окупаційної влади, ані німецької окупаційної держави, а завдяки Вам, ветеранам ОУН–УПА, ми маємо незалежну державу. Залишилося тільки викинути звідси негідників, які засіли в українській владі, зокрема в парламенті, й вирішили познущатися над українцями та в першому читанні розглянути законопроект “Про засади державної мовної політики” (№9073). Це не закон, який захищає українську мову як державну. Це не закон про мови, що захищає мови національних меншин. Цей закон написали найбільші українофоби й негідники – каліснічєнкі, ківалови та інші україноненависники; користуючись тим, що Партія регіонів за рахунок зрадників-“тушок” має “контрольний пакет” голосів в українському парламенті, вони ще до виборів вирішили реалізувати свої злочинні плани проти всього українського: українського духу, української ідеї, української мови.

Згадаймо слова Шарля де Ґолля, який сказав: “Якби я мав таку армію, яку має ОУН, німецький чобіт не топтав би французької землі””.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *