На початку депутатської каденції, після оскарження Білоцерківською міською організацією ВО «Свобода» протиправних дій і неправомірних рішень Білоцерківської міської виборчої комісії Київської області щодо результатів голосування та підсумків місцевих виборів, мною було надіслано депутатський запит до керівників правоохоронних органів. У своєму зверненні до прокурора м.Білої  Церкви  Г. Мельника, начальника Білоцерківського МВ ГУ МВС України в Київській області О. Грибенникова та керівника Білоцерківського міжрайонного відділу ГУ Служби безпеки України М. Стасюка я наполягав, щоб  правоохоронці розглянули систематичні та грубі порушення членів МВК, внаслідок яких були викривлені результати виборів депутатів міської ради та спотворено волевиявлення виборців, при необхідності притягти до відповідальності винних осіб. У результаті жорсткого протистояння білоцерківської «Свободи» виборчим фальсифікаціям, було оновлено склад МВК, виконано судові рішення та забезпечено відновлення прав суб’єктів виборчого процесу.

У відповідь на звернення жителів Білої Церкви із заявою про протиправне проведення демонтажу устаткування й приміщення на території ВАТ «Білоцерківський комбінат «Будіндустрія» без погодження більш ніж 500 акціонерів зазначеного підприємства, я здійснив виїзд на місце проведення робіт. Отримавши фактичні підтвердження, що роботи здійснюються без дотримання норм безпеки праці,  дозволу на проведення будівельних робіт та дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки, я застосував право депутата міської ради вимагати усунення порушення законності. Викликані на місце події працівники міліції були бездіяльними та незацікавленими в тому, щоб віднайти замовників та виконавців знищення майна без згоди його власників. Тому я підготував і надіслав депутатські звернення до начальника територіального управління Держгірпромнагляду України по Київській області О. Румежака, прокурора м.Білої  Церкви  Г. Мельника, начальника Білоцерківського МВ ГУ МВС України в Київській області О. Грибенникова та керівника Білоцерківського міжрайонного відділу ГУ Служби безпеки України М. Стасюка з вимогою терміново зупинити незаконну крадіжку громадської власності, встановити винних у протиправних діях та притягнути їх до відповідальності.

З метою захисту прав громадян під час встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги на пленарне засіданні 6-тої сесії Білоцерківської міської ради я виніс проект рішення, в якому пропонував скасувати право малочисельного виконавчого комітету щодо «підкилимного» встановлення цін/тарифів та передати ці повноваження депутатському корпусу міської ради. Однак на сесійному голосуванні означеного питання більшості не отримав – міська влада не наважилася взяти на себе повну відповідальність щодо захисту інтересів своїх виборців.

Як секретар постійної депутатської комісії з питань ЖКГ, брав під особистий контроль передання 3-го й 4-го поверху гуртожитка на вул. Шолом-Алейхема від ВАТ «Трібо» в комунальну власність, ініціював вимогу, аби до гуртожитку спочатку виїхала депутатська комісія та дослідила стан будинку. А після інспекції домігся, щоби підприємство привело житловий фонд у належний стан, і вже тільки після ремонту гуртожиток було передано на баланс міста.

Після дозволу міської ради на приватизацію гуртожитків, я вніс пропозицію про створення тимчасової контрольної комісії міської ради з питання захисту прав громадян і згодом її очолив. Нині комісія слідкує за дотриманням прав громадян, які приватизовують гуртожитки,  і надає їм можливість приватизувати житло в належному стані.

На території свого виборчого округу: вул. Славіна, Зеленої та бульвару Перемоги взяв під контроль хід основних видів робіт КП БМР ЖЕК №1 по поточному ремонту та ремонту покрівель житлових будинків і вніс пропозиції по капітальному ремонту будівель у ввіреному мені окрузі. Згідно моєї передвиборчої програми, було проведено озеленення району з висадженням дерев і кущів біля будинків  на вул. Славіна 50, 52, 76; забезпечено піском дитячі пісочниці у дворах будинків на вул. Славіна10, 20, 34, 44, 48, 50, 52, 70. На звернення мешканців вул. Славіна, відновлено освітлення дорожніх шляхів.

Реагуючи на колективну заяву громадян з питання благоустрою прибудинкової території на вул. Славіна, 10 та облаштування асфальтобетонного покриття вул. Зеленої зі сторони вул. Лазаретної, надіслав депутатські звернення міському голові В. Савчуку та начальнику управління ЖКГ О. Ореховському з проханням ужити заходів щодо задоволення цих скарг. У підсумку порушені мною питання було взято до уваги й ремонтні роботи було включено до плану обов’язкового переліку робіт УЖКГ на 2012 рік.

Крім цього, виконуючи виборчу програму міської організації ВО «Свобода», акцентую увагу міської влади на модернізації системи водопостачання міста та проведенні реконструкції водоочисних споруд (замість хлорування – станція озонування води).

Як депутат та секретар постійної комісії міської ради з питань ЖКГ, контролюю та опікуюсь благоустроєм та озелененням мікрорайонів, реалізовую програму благоустрою в мікрорайонах приватного сектору (Залізничне селище, Заріччя, вул. П. Запорожця).

Впевнений, що разом з Вами, шановні білоцерківці, ми подолаємо всі негаразди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *