5 лютого 2013 року до депутатів Білоцерківської міської ради Київської області від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” звернулися підприємці міста з проханням допомогти в протидії порушенню їхніх прав керівництвом пенсійного фонду.

45 фізичних осіб-підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування, а саме на “єдиному податку”, заключили нотаріально завірені угоди з юристом для представлення їхніх інтересів. Юрист намагався подати річні звіти згаданих підприємців до пенсійного фонду, однак начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж Медяний О.Г. відмовив їм у цьому.

6 лютого голова Білоцерківської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв разом із депутатами Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Вячеславом Хмельницьким та Володимиром Панасовим завітали до кабінету посадовця для з’ясування причин порушення ним українського законодавства.

У ході розмови було виявлено, що всі аргументи, якими посадовець пояснював свою відмову, суперечать законодавству України. “Людина, яка не володіє необхідними знаннями правових норм, не орієнтується в законах, не може дати відповіді на конкретні питання, не має права займати свою посаду”, – зазначив Володимир Панасов.

Крапку в переговорах поставив депутат Вячеслав Хмельницький, який запитав Медяного, чи прийме той документи або ж чи надасть письмову відмову.Таким чином лише завдяки втручанню у справу свободівців чиновник пообіцяв, що в п’ятницю, 8 лютого, управління пенсійного фонду в місті Біла Церква прийме підприємницькі звіти. ВО “Свобода” неодмінно проконтролює обіцяне чиновниками, а в разі невиконання направить матеріали справи до судових та правоохоронних органів.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *