9 березня у Білій Церкві активісти ВО “Свобода” та ВГО “Сокіл” долучилися до урочистостей з нагоди 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

У заході взяли участь секретар Білоцерківської міськради свободівець Вадим Кошель, голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”, депутат Київської облради Сергій Яременко, партійці, прихильники, націоналістична молодь.

“Шевченко заклав підвалини для розвитку і становлення сучасної незалежної України. Саме він ‒ духовний лідер української нації, що стояв у витоків української держави”, ‒ підкреслив Сергій Яременко.

“Два століття минуло від народження великого Кобзаря, а його слова лишаються актуальними і зараз. Все той же ворог, все ті ж пани, що “розривають могили”. Але нові гайдамаки за правду-волю, за свою країну готові боронити державу, надихаючись рядками вірного сина України Тараса Шевченка”, ‒ прокоментував голова Білоцерківського міського “Сокола” Юрій Колотницький.

Після закінчення заходу націоналісти поклали квіти до погруддя Тараса.

Пізніше білоцерківські свободівці разом з мамою та батьком загиблого бійця “Легіону Свободи” провідали його могилу на Алеї Героїв на сухоярському цвинтарі.

“9 березня разом з уродинами Шевченка мали би святкувати 50-річний ювілей нашого побратима Ігоря Каплуненка. Але три роки тому його забрала війна. Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким Ігоря. Слава герою!” – сказав Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *