14 березня 2018 року Білоцерківські активісти міських організацій ВО “Свобода” та ВГО “Сокіл” взяли участь у мітингу з нагоди Дня українського добровольця.

Серед решти слово надали почесному громадянину Білої Церкви, ветерану УПА Теодору Дячуну.

“Я найстаріший доброволець на цьому майдані. У 14 років я вступив до лав повстанців для боротьби з німецьким окупантом. За кілька років на нашу землю прийшов новий, ще страшніший окупаційний режим ‒ кривава Московія. Після здобуття незалежности я застерігав ‒ Росія не зупиниться. Але наша влада всіляко догоджала нашим сусідам, називаючи їх “братами”. Тепер українське військо вже четвертий рік стримує ворога на східних теренах. Мені доводилося вже кілька разів побувати на фронті сучасної російско-української війни. Я на власні очі спостерігав за героїчними вчинками наших вояків. Впевнений, що українська нація переможе у цій війні”, ‒ наголосив Теодор Дячун.

У заході також взяли участь секретар Білоцерківської міської ради, свободівець Вадим Кошель, голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”, депутат Київської обласної ради Сергій Яременко, депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Юрій Оселедько, рядові партійці, прихильники та націоналістична молодь.

“Сьогодні ми вшанували бійців, які відразу після буремних подій Революції гідности першими вирушили на Донбас захищати Україну від споконвічного ворога ‒ Москви. Їх об’єднало бажання відстояти національні цінності і зберегти нашу країну. Вони стали символом мужності, відваги і патріотизму. Низько вклоняємося нашим загиблим побратимам-свободівцям Віталію Коломійцю та Ігорю Каплуненку, а також решті білоцерківським воякам-добровольцям”, ‒ прокоментував Сергій Яременко.

Присутні на заході хвилиною мовчання пом’янули тих, хто віддав своє життя за цілісність незалежної України. До стендів з портретами Героїв Небесної сотні та вояків, які загинули у горнилі російсько-української війни поклали квіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *