20 червня 2013 року білоцерківська «Свобода» разом з Національною скаутською організацією України «Пласт» провела благодійну акцію по здачі донорської крові. На своєму прикладі націоналісти продемонстрували, що вони небайдужі до здоров’я українців та сподіваються, що їхній вчинок допоможе рятувати людські життя. Про це повідомляють у Білоцерківській міській організації Всеукраїнського обєднання «Свобода».

П’ятеро активістів зранку завітали до Київського обласного центру крові у м. Біла Церква, аби долучитися до акції.

«Ця акція не одноразова. Ми плануємо проводити її регулярно. При цьому учасники акції здають кров абсолютно безкоштовно. Це рідкий випадок для України, коли за здану кров не вимагають гроші, а безкоштовної донорської крові зараз дуже мало», – зазначив активіст ВО «Свободи», один з організаторів заходу Андрій Іванченко.

Свободівець наголошує, що подібні заходи покликані заохотити громадськість до безкоштовного донорства та, водночас, продемонструвати, що це абсолютно безпечно для здоров’я, адже пункти здачі крові нині забезпечені сучасною апаратурою.

«Ми закликаємо всіх не байдужих громадян брати приклад з ВО «Свободи» та скаутської організації «Пласт», адже саме ваша кров може врятувати життя!» – каже Андрій Іванченко.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *