На Київщині білоцерківська міліція вимагає закриття громадського формування “Щит”, яке передусім створено задля охорони громадського порядку в місті. Лист із відповідною вимогою за підписом начальника міського управління міліції Олександра Грибенникова вже скеровано на ім’я міського голови Білої Церкви Василя Савчука. Про це 12 червня 2013 року повідомив активіст Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, а за сумісництвом голова громадського формування “Щит” Сергій Шкаровський.

Як розповів націоналіст, у листі начальник міліції наполягає на ліквідації громадського формування в зв’язку з тим, що воно не виконує покладені на нього основні завдання. Зокрема, нібито голова “Щита” Ярослав Копач (інформацію в листі викладено не правильно, адже головою громадського формування є Сергій Шкаровський) ігнорує співпрацю з органами МВС. Проте, за словами Сергія Шкаровського, громадське формування “Щит” діє чітко відповідно до статутних обов’язків.

“Члени нашого формування регулярно беруть участь у патрулюванні міста та охороні мирних акцій громадян. Проте, чи потрібна наша допомога правоохоронцям – питання відкрите. Адже ми беремо участь у акціях опозиції та завжди готові стати на захист громади, зокрема виступити проти свавілля силових органів. Це не подобається владі, й саме тому громадське формування опинилося під тиском, а міліція ставить питання про його ліквідацію”, – зазначив Сергій Шкаровський.

Зазначимо, що начальник міського управління міліції Олександр Грибенников запропонував міському голові обговорити своє подання на черговому засіданні міської ради, яке відбудеться 20 червня 2013 року.

Довідка: Громадське формування “Щит” було створено в березні 2001 року. На сьогодні в його лавах перебуває 17 активістів.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *