24 січня 2019 року у виставковій залі бібліотеки-філіалу №8 відбулося нагородження переможців міської виставки дитячих малюнків “Світи зоре, світи ясна”, спонсорами якого стали депутат Київської обласної ради від ВО “Свобода”.
![](https://svoboda-bila.org.ua/wp-content/uploads/2019/02/kyiv.svoboda.org_.ua_wp-content_uploads_sites_10_2019_01_img-8265ff3d50b6d508c36d209c979c90cf-v-1024x759.jpg)
Білоцерківська міська організація
24 січня 2019 року у виставковій залі бібліотеки-філіалу №8 відбулося нагородження переможців міської виставки дитячих малюнків “Світи зоре, світи ясна”, спонсорами якого стали депутат Київської обласної ради від ВО “Свобода”.