25 березня 2019 року в кінотеатрі імені Довженка відбулася зустріч очільника Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока з білоцерківцями.

До присутніх звернувся голова Київської обласної організації ВО «Свобода» Ігор Сабій, який представив лідера націоналістів та наголосив, що 31 березня відбудуться вибори, результат яких залежить від кожного з нас. Саме тому необхідно кожному прийти на виборчу дільницю та зробити свідомий вибір.

«У 2012-му на виборах «Свободі» прогнозували менше 3%, а ми набрали понад 10% та пройшли в парламент. Не потрібно довіряти рейтингам та голосувати за того, хто нібито займає перші місця. Бо, як показує досвід, проплачені рейтинги не мають нічого спільного з реальною картиною, і є одним із методів маніпуляції виборцями. Уперше українські націоналісти об’єдналися та висунули єдиного кандидата в президенти Руслана Кошулинського. 31 березня на виборах президента України проголосуйте так, як відчуваєте душею, припиніть голосувати «за менше зло», обирайте гідного. Хочеш українського – обирай Кошулинського», – наголосив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

До заходу долучилися депутати Київської обласної та Білоцерківської міської рад від ВО «Свобода», секретар Біоцерківської міської ради Вадим Кошель, активісти-свободівці Білоцерківщини, молодь з ВГО «Сокіл», а також керівник Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН-УПА, комбатант Української Повстанської Армії, Почесний громадянин Білої Церкви Теодор Дячун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *