images

images

 22 березня 2012 року лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок прибув до Білої Церкви з робочим візитом.

Зала органної та камерної музики, де відбулася зустріч лідера українських націоналістів з громадою міста, була переповнена.

У своєму виступі Олег Тягнибок ознайомив білоцерківців зі складною політичною ситуацією в Україні, розповів про діяльність Комітету опору диктатурі, наголосивши на злочинних діях влади, акцентував увагу на стратегічній важливості координації дій опозиційних сил напередодні парламентських виборів.

Мешканців Білої Церкви також ставили лідерові “Свободи” запитання про пенсійну реформу, земельну корупцію, урізання соціальних виплат незахищеним верствам населення, безробіття.

Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок підкреслив: “В Україні поки що немає революційної ситуації, але передреволюційна, звичайно, є. Зараз ми маємо реальну можливість вплинути на ситуацію шляхом політичної боротьби, якою обов’язково скористаємося, щоб отримати перемогу парламентським шляхом. Якщо ж така можливість зникне, тоді ми виборюватимемо своє право на гідне життя революційними діями”.

Заступник голови Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв від імени всіх присутніх подякував Олегу Тягнибоку за те, що він завітав на славну білоцерківську землю, побажав йому наснаги для боротьби за соціальну та національну справедливість. А присутніх закликав долучитися до діяльності організації, допомогти у формуванні виборчих штабів та в агітації.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *