240x180n_photo_eb0a60133e240c18089e12691c9c521c

3 травня 2012 року голова Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександр Марченко відвідав свято Останнього дзвоника у загальноосвітніх школах № 15 та №21 Білої Церкви.

Вітаючи вчителів та учнів із завершенням навчального року, керівник місцевої “Свободи” наголосив на важливій ролі освіти в житті кожної людини та держави загалом.

Олександр Марченко зауважив: “Цього року останній дзвоник лунає раніше, оскільки в Україні відбудеться “Євро-2012”. Це призвело до невиправданих незручностей, адже скорочення навчального року збільшило навантаження на випускників, водночас погіршилася засвоюваність матеріалу. Я висловлюю обурення від себе та всіх батьків через незручності, які мають випускники через передчасні заліки та оформлення документів у ВНЗ. Як завжди, українофобська влада дбає лише про наповнення своїх кишень.

Але нехай ці незручності будуть останніми на вашому життєвому шляху. Настануть часи, коли держава вам допомагатиме, підтримуватиме ваші починання. Але все залежатиме від ваших прагнень, працездатності, від свідомого вибору та совісті. Бажаємо вам здоров’я, цілеспрямованості, успіхів, нехай здійсняться всі ваші плани та мрії. Ми віримо, що в майбутньому ви обов’язково побудуєте справжню національну державу. Разом ми подолаємо всі труднощі!”

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *