Пересічних українців не цікавить коаліція і хто до неї входитиме. Для громадян важливі прості речі – виживання в умовах української дійсности. Про це з трибуни Верховної Ради України 1 квітня 2016 року заявив народний депутат України свободівець Олександр Марченко, закликавши уряд прозвітувати про “реформаторську” діяльність. Водночас націоналіст звернувся до Президента Петра Порошенка та спікера Володимира Гройсмана щодо необхідности завізувати та ухвалити низку вкрай важливих законопроєктів.
Свободівець підкреслив, що у ЗМІ можна побачити багато інформації про реформи, які відбуваються в Україні. На переконання Олександра Марченка, перші особи держави мають звітувати про їх хід, бо для пересічних українців складається негативне враження про результати роботи влади.
“Звертаюся до перших осіб держави із закликом надати звіт щодо “реформаторських” дій, які дуже роздуті у ЗМІ, а результат мають сумний. Хочу нагадати усім присутнім, що парламент підтримав законопроєкт № 2093 про внесення змін до Закону України “Про статус і соціяльний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо соціяльного захисту постраждалих осіб). Але президент його не підписує, а це вкрай необхідно, бо цьогоріч 30-ті роковини Чорнобильської катастрофи. Крім того, важливо якнайшвидше розв’язати проблеми із забезпеченням професійно-технічної освіти, треба затвердити документ, який зніме корумповану складову в земельних питаннях, йдеться про законопроєкт № 3510. Маємо розібратися з тарифами та з иншими нагальними проблемами, бо народ спитає про звіт, і відмовки не допоможуть”, – зазначив Олександр Марченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *