30 березня 2016 року у місті Біла Церква відбулися збори щодо доопрацювання комплексної Програми соціяльного захисту та реабілітації учасників бойових дій та інвалідів війни на 2016-2020 роки.

За круглим столом зібралися представники громадських організацій “Учасників АТО та учасників бойових дій Білоцерківщини”, “Рада матерів та дружин учасників АТО”, “Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО”, “Зміни Білу Церкву”, “Прозріння” та Білоцерківської волонтерської групи. У роботі заходу також взяли участь депутат Київської обласної ради від ВО “Свобода” Сергій Яременко та депутат-свободівець міської ради Вадим Кошель. Останньому й випала честь презентувати цю програму на квітневій сесії міськради.
“Програма була написана керівництвом громадської організації “Учасників АТО та учасників бойових дій Білоцерківщини”. Як депутат міської ради я відгукнувся на співпрацю та всіляко допомагав у реалізації та підготовці рішення. Дізнавшись про цю програму, низка громадських організацій міста виявили бажання долучитися до її розробки. Тож на їхнє прохання і був організований цей захід”, – прокоментував Вадим Кошель.
Під час спільної роботи були усунуті деякі недоречності та додані суттєві та корисні пропозиції до тексту програми.
“Хочу подякувати усім учасникам круглого столу за плідну роботу та конструктивні пропозиції. Затвердження цієї програми однозначно піде на користь бійцям російсько-української війни”, – підсумував Вадим Кошель.
Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *