19 жовтня 2018 року в Будинку офіційних прийомів відбулася урочиста презентація Національно-патріотичного проекту «Нас єднає Україна». Лауреатів проекту, який організував Український інформаційно-видавничий центр «Галактика», було відзначено орденом «Єдність і слава», почесною грамотою та Книгою пошани «Нас єднає Україна». Серед інших нагороду отримав народний депутат України від ВО «Свобода», ветеран російсько-української війни Олександр Марченко.

Слід зазначити, що серед нагороджених були політики, громадські діячі, герої України, учасники російсько-української війни, лікарі, освітяни, юристи, працівники сільського господарства, підприємці, керівники державних установ, представники місцевого самоврядування та інші.

Після одержання нагороди Олександр Марченко мав за честь долучитися до вручення орденів іншим лауреатам проекту.

«Особливою честю для мене було вручити нагороду воїну Української Повстанської Армії Теодорові Дячуну. Він боровся за нашу незалежність, пройшов табори. А нині, незважаючи на поважний вік (92 роки), був учасником Революції Гідності, допомагає армії і продовжує їздити на передову для підтримки та підняття духу наших військовослужбовців», – зазначає народний депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *